Sponsorzy

2021
Serdeczne podziękowania dla Marzeny i Wojtka Branach-Litewka za rzeczy dla zwierząt i karmę dla piesków. Dziękujemy za trzecią piękna paczkę listopadową dla zwierząt od Katarzyny Duchnickiej. Serdeczne podziękowania dla Katarzyny Duchnickiej za jedzenie i zabawki dla zwierząt.

2020
Podziękowania dla Marzeny Branach-Litewka za  jedzenie dla kotkow i pieskow. Podziękowania za świąteczna paczkę od Kotałke i Klejtusia,Podziękowania dla Ewy i Julki za wsparcie dla piesków,/ miesko/ i kotkow oraz za pomoc finansowa na zakup karmy dla piesków.

2019

Ogromne podziękowania dla Pana Roberta Andrzeja Warynkiewicza oraz dla Kancelarii Radcow Prawnych Andrzej Kaminski Iwona Piatkowska za wplatę na konto fundacji. Serdeczne podziękowania dla Joli Janiczak i Kasi Janhz za wplatę na POMAGAM. na sterylizacje suczek luty 2019 r. Podziękowania dla Justyny Kieza za wpłaty na Bellunie. Serdeczne podziękowania za stałe wpłaty 2017 od Kotałke i Kiejtuś. Serdeczne podziekowania dla Mimi i chłopaków za wsparcie dla fundacji. Serdeczne podziękowania dla Pani Basi Dickert za wsparcie dla fundacji. Serdeczne podziękowania dla  Mirelli Kamińskiej za wsparcie dla kotków. Serdeczne podziękowania dla Katarzyny Ornat oraz Grazyny Ornat za wsparcie dla zwierząt.

2017

Podziękowania dla Justyny Kieza za paczki dla kotków. Podziękowania dla Mirelli Kamińskiej za paczkę dla maluszków. Podziękowania dla Barbary Dickert za paczkę dla kotków. Serdeczne podziękowanie dla  Pani Justyny Kieza za wpłatę na Bellunie-adopcja wirtualna. Serdeczne podziękowania dla Pana Marcina Krupińskiego z "Ogród Marzeń " w Mszanie Dolnej za 20 kg. karmy suchej oraz puszeczki dla kotków. Podziękowania dla Justyny Kieza za super drapaczki dla kotków. Dołączyliśmy do Fani Mani, gdzie przy okazji zakupów można wspierać naszą fundacje. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą paczkę dla Plumeczka, karmę z obniżoną zawartością białka i fosforu, chrupkie oraz puszeczki Joannie Bartczak. 

2015

Serdeczne podziękowania dla Pana Marcina Krupińskiego z "Ogrodu Marzeń" w Mszanie Dolnej za 40 kg. karmy suchej dla kotków oraz 20 puszek. OD 17 września 2015 roku wspiera nas internetowy sklep ECOZOO. Gorące podziękowania za wspaniałą akcję zorganizowaną dla kotków /odrobaczenie, przegląd wszystkich kotków/  przez Panią dr, Magdalenę Chmielarz z Kliniki " NASZA", Marzenę Sudoł i Patrycję Truchlińską. Serdeczne podziękowania dla Marzeny Sudoł za wsparcie i wpłatę na fundację. Dziękujemy bardzo Firmie DIBAQ POLSKA producentowi karm dla psów,kotów i koni oraz dyrektorowi handlowemu tej firmy Pani KASI. JAKUBOWSKIEJ za ufundowanie dla fundacji 40 kg. karmy z serii PREMIUS. Dziękuję również Patrycji Truchlińskiej i Marzenie Sudoł za osobiste dostarczenie jej do nas. Serdeczne podziekowania dla Pana Macieja Wieczorkowskiego za wpłatę na leczenie Bonda. Podziekowania dla Pani Justynay Kieza za wspaniała paczkę wielkanocną dla zwierząt.

2014

Specjalne podziękowania dla Pani Justyny Katarzyny Kieza za wsparcie i wpłaty na konto /2014/ i paczki dla kotów na Boże Narodzenie  oraz podziękowania dla Pani Aleksandry Pienkiewicz za wpłatę i wsparcie. Serdeczne podziękowania za wpłatę na leczenie miesięcznego Antosia dla Pani Katarzyny Ornat, Joanny Marii Osińskiej  Emili Niewiadomskiej i Agnieszki Moniki Sieńko. Niestety los spłatał figla. Fundacja dziekuję Pani Kasi Ornat za super karmę dla kotków /maluchów/ 2014r.

2012 - 2013

Fundacja dziękuję Pani Kasi Gustowicz i Pani Małgosi Dziurskiej-Francuz za pomoc naszym podopiecznym i wpłatę na konto Fundacji. Składa także serdeczne podziękowania Dyrekcji, nauczycielom i uczniom Gimnazjum nr.37 w Krakowie za okazaną pomoc naszym podopiecznym /2012r/. Składa podziękowania Pani Marzenie Branach-Litewka za wpłatę na kastrację Mikusia. Podziękowania Ani Francuz za udzielone wsparcie. Także podziękowania za udzielone wsparcie Pani Ewie Kaczyńskiej.

Fundacja "Lubomirka" składa serdeczne podziękowania Pani Elżbiecie Kużniak za wpłaconą darowiznę na rzecz zwierząt. Podziękowania Panu Arturowi Czerwińskiemu  za wpłaconą darowiznę na rzecz zwierząt. Doktorowi Przemysławowi Baranowi za okazaną pomoc naszym podopiecznym. Fundacja składa podziękowania klinice weterynaryjnej "Arka" w Krakowie za okazaną pomoc naszym podopiecznym. Serdeczne podziękowania za udzielone wsparcie Pani Janinie Burkiewicz oraz Pani Basi Kani. Podziękowania dla Pana Ryszarda Ornat za przesłanie 10 kg. karmy dla zwierząt oraz żwirku dla  kotów. Podziękowanie dla Marii i Andrzejowi Antoszom za udzielone wsparcie. Podziękowania za wspaniałą  wizytę w Lubomierzu Pani Marzenie i Wojtkowi Branach-Litewka oraz  za karmę, koce i ręczniki dla kotów i kociaków. Fundacja dla zwierząt składa serdeczne podziękowanie Pani Krystynie Sobowskiej za udzielone wsparcie.

Fundacja składa podziękowania Pani Marzenie Branach-Litewka  za adopcję wirtualną Felusia w miesiącu wrześniu i październiku i listopadzie oraz grudniu 2012 i Kontynuację w roku 2013. Serdeczne  podziękowania  za udzielone wsparcie Pani Annie Wibrowskiej. Także serdeczne podziękowania za okazane serce naszym wiejskim kotkom oraz pieskom Żółtkowi i Bąblowi, Pani Jadzi Żołyniak. Dyrekcji i Nauczycielom Gimnazjum nr 29 w Krakowie składamy serdecznie podziękowania za udzielone wsparcie. Składa serdeczne podziękowania Dyrekcji i Nauczycielom Gimnazjum nr 37 w Krakowie za okazane wsparcie. Podziękowania Pani Halinie Gorczyńskiej za okazane wsparcie. Podziękowania za wirtualną adopcję małej Zuzi Eli z Essen w miesiącu maju i czerwcu 2012r.

Script logo