• FELUŚ I ZUZIA
  FELUŚ I ZUZIA
 • IGOR
  IGOR
 • Karolek z Mikusiem
  Karolek z Mikusiem
 • kropeczek
  kropeczek
 • LUKA
  LUKA
 • SARA
  SARA
 • BOND
  BOND
 • ALA
  ALA
 • MACIUŚ
  MACIUŚ

Nasi podopieczni


 2019r.

obecnie w siedzibie fundacji przebywaja:

Pieski i kotku

 

Plamek zwany Tornadem, Plam, Aramis zwany Pierdusiem, Zuzia

Jaś i Filipek

Ala i Czarny

Karolek, Malutka, Mikus.

Claudia, Michas, Berlina, Sara, Babelunka, Luka  Tadzia. 

Cześć kotków została adoptowana 


 

 

 

KOCUREK,KTÓRY POJAWIŁ SIĘ NA POCZĄTKU ZIMY 2011r.,SCHOROWANY,W LIPCU RAZEM Z KROPECZKIEM PRZESZLI TYFUS KOCI, PRZEBYWAJĄC TYDZIEŃ W KLINICE W MYŚLENICACH,JAK POZOSTAŁE KOCURKI WIELKI PIESZCZOCH.Feluś przebywa w domu, zalecana adopcja do kochającego domu lub adopcja wirtualna.


KROPECZEK, KOCUREK URODZONY W 2007 ROKU, MIĘDZY DACHEM A ŚCIANA DOMU, PORZUCONY PRZEZ MATKĘ,PIESZCZOCH, KOCHANY, MĄDRY KOTEK. Zalecana adopcja wirtualna.Kropeczek mieszka przy domu.


MACIUŚ, KOCUREK URODZONY NA JESIENI 2011r u CHŁOPA W STODOLE, WIELKI PIESZCZOCH,CIĄGLE WYCHODZIŁ NA JEZDNIĘ Z NADZIEJĄ, ŻE KTOŚ GO ZABIERZE.Maciuś przebywa w domu, zalecana adopcja do kochajacej  rodziny lub adopcja wirualna.


IZA, SIOSTRA KROPECZKA URODZONA W 2007 ROKU, INDYWIDUALISTKA,MA SWOJE ULUBIONE MIEJSCA O KTÓRYCH NIK NIE WIE.


IGOREK, URODZONY PRAWDOPODOBNIE NA JESIENI 2008r. ZABRANY OD CHŁOPA. MAŁY, NIE PORADNY, POTRZEBUJE DUŻO ZAINTERESOWANIA ZE STRONY OPIEKUNA.Mieszka przy domu razem z Kropeczkiem, Alą, Izą i Bondem. Zalecana adopcja wirtualna.


LUKA URODZONA PRAWDOPODOBNIE W CZERWCU 2011 ROKU, ZABRANA Z PRZYSTANKU W MSZANIE DOLNEJ,SZUKAŁA POŻYWIENIA. BARDZO LGNIE DO LUDZI,ZAZDROSNA, NIE PRZEPADA ZA INNYMI KOTAMI.JEST BARDZO ŁADNA, CAŁA BIAŁA.Mieszka w domu,alecana adpcja zarówno jedna, albo druga.


ZUZIA ZNALEZIONA W MSZANIE DOLNEJ PRZY JEZDNI W PAŻDZIERNIKU 2011 ROKU, W STANIE SRASZNEGO WYCZERPANIA, KOPNIĘTA ALBO UDERZONA PRZEZ SAMOCHÓD, MA ODBITĄ MIEDNICĘ. KOTKA SPECJALNEJ TROSKI, LUBI SIĘ TULIĆ, JEST TROCHĘ SMUTNA. Zuzia mieszka w domu, zalecana adopcja wirtualna.


MURASEK ZWANY MUNIEM WZIĘTY ZE SCHRONISKA UCIEKŁ SWOIM WŁAŚCICIELOM,PRZYSZEDŁ NA WERANDĘ,WSZEDŁ DO BUDY I TAK ZOSTAŁ.JEST  WSZĘDZIE,W DOMU,W KOMÓRCE, WE WSZYSTKICH DOMKACH, BUDACH, WSZĘDZIE TAM GDZIE MU W DANEJ CHWILI WYGODNIE. KAPRYŚNY ALE KOCHANY. Zalecana adopcja wirtualna.


SARA URATOWANA W CZASIE MROZÓW LUTOWYCH W 2012 ROKU URODZONA PRAWDOPODOBNIE W CZERWCU LUB W LIPCU 2011 ROKU. ŁAGODNA,MIŁA KOTECZKA. Mieszka w domu, zalecane obydwie adopcje.


ALA, SIOSTRA IZY I KROPECZKA,LUBI PRZEBYWAĆ SAMA, BOI SIĘ LUDZI,ALE JAK KOGOŚ POKOCHA TO NA ZAWSZE.ALUNIA mieszka przy domu. Zalecana adopcja wirualna.


BOND,MA PIĘKNE LAZUROWE OCZY, STĄD JEGO IMIĘ. NIE ZNANA DATA URODZIN, PRZYSZEDŁ Z WYŻSZYCH PARTI GÓR,DŁUGO KRĘCIŁ SIĘ PRZY DOMU,ŻEBY WEJŚĆ  TAM GDZIE MIESZKA KROPUŚ I JEGO SIOSTRY. ZOSTAŁ ZAAKCEPTOWANY. JEST TROCHĘ DZIKI, BOI SIĘ OBCYCH, NIE TOLERUJE NIEKTÓRYCH KOCURKÓW. Zalecana adopcja wirualna.


KAROLEK, URODZONY NA JESIENI 2011 ROKU W STODOLE U CHŁOPA.MIŁY, PRZYTULAS, BARDZO ŁAGODNY,UWIELBIA LEŻEĆ NA KOLANACH, PRZEPADA ZA PIESZCZOTAMI,NIE MA SWOJEGO STAŁEGO MIEJSCA, OBECNIE ŚPI W WIATROŁAPIE, BITY PRZEZ BONDA, KTÓRY GO NIE AKCEPTUJE.Zalecana adopcja do kochającego domu,Karolcio akceptuje pieski.


PEPE, SYNEK SARY URODZONY 11 LIPCA 2012 ROKU, UWIELBIA LEŻEĆ NA KOLANACH I BYĆ DRAPANY PO BRZUSZKU. PEPE ZOSTAŁ ADOPTOWANY NA POCZĄTKU GRUDNIA 2012 ROKU RAZEM ZE SWOJĄ SIOSTRĄ NUTECZKĄ.   !!!!!!!!!!


NA POCZĄTKU PAŻDZIERNIKA 2012 ROKU ZOSTAŁY PRZYNIESIONE PRZEZ CHŁOPA CZTERY MALUCHY I MATKA, NAZWANA JAGÓDKĄ. MAŁE MAJĄ PRAWDOPODOBNIE DWA TYGODNIE .

TRZY MALUCHY JAGÓDKI ZOSTAŁY ADOPTOWANE W GRUDNIU 2012r.!!!!!!! ZOSTAŁ SYNEK JAGÓDKI, MAŁY JAŚ.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NA DOKARMIANIE PRZYCHODZI UROCZY PLUMECZEK ZE ZŁAMANYM OGONKEM, KICIA, 15-letni  KOCIRILEK.

PLUMECZEK pojawił się dwa lata temu, był bardzo zalękniony i głodny.Ma złamany ogonek u podstawy kręgosłupa,, jest bardzo sympatycznym kocurkiem i ma swój urok, Zalecana adopcja wirtualna.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TADZIA jest od "zawsze", nie przepada za ludzmi i niektórymi kotami

TADZIA W CZERWCU 2012 ROKU URODZIŁA TRZY KOCIAKI, DWIE KOTECZKI, MYSIĘ I MARTĘ ORAZ KOCURKA MIKOŁAJA ZWANEGO MIKI,KTÓRE TEŻ TRZEBA DOKARMIAĆ.

Kociaki i Kicia mieszkają w stodole u chłopa.Zalecana adopcja dla  maluchów.


KOCIRILEK, DORODNY KOCUR, KTÓREGO NIEKTÓRZY SIĘ BOJĄ MA 15 lat  I JEST ŁAGONYM PIESZCZOCHEM, OCZYWIŚCIE MOŻE POGONIĆ RYWALA, KTÓREGO NIE LUBI.

UWIELBIA JEŚĆ I TO DUŻO.Nie ma stałego miejsca pobytu. Zalecana adopcja wirtualna.


POD KONIEC PAŻDZIERNIKA DOSZŁY  DO JAGÓDKI DWA KOCIAKI BIAŁO-SZARE, BELLA I FILIPEK.

Jagoda została adoptowana. Jest jeszcze piesek  Żółtek, znaleziony trzy lata temu w worku foliowym na przystanku, przygarnięty przez tutejszego chłopa Tadka, niestety Tadka już nie ma a Żółtusia trzeba karmić. Piesek śpi obecnie w wiatrołapie razem z Karolciem.Jest dokarmiany między innymi przez miłą Panią Jadzię, która przyjeżdza do swojego domku w Lubomierzu, ale przydałaby się dla Żółtusia adopcja wirtualna.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opiekujemy się również pieskiem Bąblem,który całe swoje życie jest przywiązany do budy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W miesiącu wrześniu 2013 r. zostały podrzucone w  okolicy Fundacji trzy kociaki, dwa Plamki około 2-miesięczne i kotka Claudia około 4 miesiące, w pazdzierniku znalezlismy kotkę około 2-miesieczną Mysię,która znalazła już swój dom i zamieszkała w Katowicach.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak co roku,we wrzesniu 2014  zostały podrzucone malutkie koteczki,prawdopodobnie miesieczne. Jest ich pięć. Szukamy domów dla maluchów

 

CZARNULEK JAGÓDKIJAGÓDKAKAROLEKPEPENUTECZKAClaudia
 
stat4u